Już za tydzień 31 maja odbędzie się jak co roku pielgrzymka mężczyzn i młodzieńców do Matki Bożej Piekarskiej.
Uroczystości rozpoczną się o godz. 9.30 wyprowadzeniem obrazu i przywitaniem pielgrzymów – msza św. o godz. 11.00
Serdecznie zapraszamy do udziału w tych uroczystościach.

