Zakończenie posługi w Kochcicach ks. Michała Nicponia

W niedzielę 25 sierpnia o godz. 10.00 odbyła się msza św. w intencji ks. Michała Nicponia, który po 4 latach posługi kapłańskiej w naszej parafii – dekretem biskupa gliwickiego obejmuje parafię Św. Barbary w Zabrzu.

Życzymy mu błogosławieństwa i wielu łask na nowej parafii. Duch Święty niech obdarza go swoimi darami aby na nowym miejscu z nowymi wyzwaniami mógł dalej głosić Słowo Boże. Niech mu Matka Najświętsza, której uroczystość jutro obchodzimy w pierwszym dniu jego posługi na nowej parafii,  wyprasza potrzebne łaski u Syna.

Dziękujemy za każdą chwilę spędzoną z nami tutaj w Kochcicach. Za głoszone homilie, wspólne pielgrzymki, naukę w szkole oraz za ciepło i życzliwość jaką okazywał każdemu z nas.

Niech cię księże Michale Bóg prowadzi.