Sakrament Bierzmowania

BIERZMOWANIE jest SAKRAMENTEM, który jest dopełnieniem chrztu i w którym zostajemy obdarzeni Duchem Świętym. Kto w wolności decyduje się na życie jako dziecko Boże i poprzez znaki nałożenia rąk i namaszczenia KRZYŻMEM prosi o Ducha Bożego, otrzymuje siłę, aby świadczyć o Bożej miłości i potędze słowem i czynem. Staje się wówczas pełnoprawnym, odpowiedzialnym członkiem Kościoła Katolickiego.

Już w najbliższy czwartek – 21 marca 2019 roku, młodzież naszej parafii otrzyma z rąk księdza biskupa Jana Kopca Sakrament Bierzmowania. Uroczysta msza święta z udzieleniem sakramentu odbędzie się w Lisowie o godz. 18.00 – zapraszamy wszystkich na to święto radosnego przyjęcia Ducha Świętego.

Niech Duch Święty napełnia całą naszą parafię, młodych którzy Go przyjmą a Jego Dary niech wskazują nam drogę którą mamy kroczyć i dodają nam sił aby na niej wytrwać.