Święto Młodzieży – Góra Św. Anny

Święto Młodzieży to ogólnopolskie spotkanie młodzieży na Górze Świętej Anny organizowane przez franciszkanów Prowincji św. Jadwigi. W tym roku odbędzie się ono w dniach 16 – 21 lipca.

W spotkaniu może wziąć udział każdy, kto ukończył II klasę gimnazjum. Od osób niepełnoletnich wymagamy zgody rodzica lub prawnego opiekuna – wypełniony formularz podpisany przez rodziców lub prawnych opiekunów należy przywieźć ze sobą na Święto Młodzieży.

Organizatorzy Święta Młodzieży zapewniają codziennie smaczną i pożywną zupę na obiad oraz herbatę na śniadanie i kolację. Pozostałe wyżywienie we własnym zakresie! Istnieje także możliwość otrzymania wrzątku do tzw. zupek chińskich. Każdego dnia, rano i wieczorem można zakupić świeże pieczywo i podstawowe produkty spożywcze.

Więcej informacji na stronie: http://swietomlodziezy.com/