Urodzinowe życzenia dla Biskupa Pomocniczego

Biskup Pomocniczy naszej Diecezji ks. Andrzej Iwanecki obchodzi 3 listopada swoje 58 urodziny. Pragniemy dołączyć się do życzeń składanych księdzu biskupowi i życzyć mu: stałej opieki i wsparcia Matki Bożej, darów Ducha Świętego w każdym dniu Jego posługi dla Kościoła oraz tej duchowości franciszkańskiej, którą tak sobie upodobał. Niech Jego zawołanie biskupie: „Jezus jest Panem” towarzyszy nam wszystkim, bo któż jak Pan nasz zna nasze potrzeby i wspiera nas w naszych działaniach oraz wskazuje nam Drogę do Zbawienia.

Ksiądz biskup urodzony w Siemianowicach Śląskich pracował również w kopalni – pomimo trudów tej pracy jest on zawsze radosny i uśmiechnięty.

Tej pogody ducha, zdrowia i życzliwości od otaczających go ludzi życzymy mu teraz i na każdy kolejny dzień.

STO LAT KSIĘŻE BISKUPIE 🙂