Marszałkowski Budżet Obywatelski

Dyrekcja wraz z Pracownikami  i Pacjentami Wojewódzkiego Szpitala Neuropsychiatrycznego im. dr. Emila Cyrana w Lublińcu bardzo prosi o wsparcie dla tutejszego Szpitala oraz serdecznie zachęca do oddania głosu w V edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego na projekt pt. ”ZIELONA ENKLAWA – PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA OBSZARU ZIELONEGO NA TRENIE WOJEWÓDZKIEGO SZPITALA NEUROPSYCHIATRYCZNEGO IM. DR. EMILA CYRANA W LUBLIŃCU”

Jesteśmy w puli EKO

NR PROJEKTU: MBO-0060/W/23

ODDAĆ GŁOS MOŻNA NA STRONIE: https://ebo.slaskie.pl/pub/vote/start


Przedsięwzięcie jest uzależnione od wyników internetowego głosowania,
 w którym uczestniczą mieszkańcy województwa śląskiego.

Głosowanie trwa do dnia 12.09.2023 r. Od ilości głosów zależy przyznanie środków finansowych na realizację powyższej inwestycji.

 

ODDANIE GŁOSU ZAJMIE ZALEDWIE KILKA CHWIL, A EFEKTY MOGĄ PRZYSŁUŻYĆ SIĘ WSPARCIEM DLA PACJENTÓW I ICH RODZIN W WALCE
O RÓWNE TRAKTOWANIE OSÓB PSYCHICZNIE CHORYCH

BARDZO PROSIMY WESPRZYJ NAS W TYCH DZIAŁANIACH!